Jak nakupovat

1. Vy nám odešlete objednávku

2. my Vám zákusky připravíme, zabalíme, odvážíme a sdělíme Vám finální cenu dle konkrétní váhy

3. Vy nám pošlete platbu

4. my Vám odešleme zákusky

Koronavirus nás donutil k založení ESHOPU, nicméně objednávat půjde po balení 5 - 10ks, tolik, kolik se vejde do krabičky.

krabicka z dalky

Objednávka je z hlediska konečné ceny vždy orientační dle kusů (není to snadné vymyslet skrz váhu a každý originální zákusek na eshopovém řešení - standardní cena je 119Kč/100g), je potřebné aby se zboží vešlo a zafixovalo v přepravní krabičce (není extra křehké, ale nechceme aby Vám docestovalo otlučené).

krabicka z blizka

Pak jej odvážíme dle Vámi vybraných typů zákusků, odečteme váhu krabičky a emailem i SMSkou Vám sdělíme finální cenu (nebude se příliš lišit od eshopové, ale každý kus je originál - i váhově). Minimální hodnota objednávky je prozatím 770Kč (čemuž cca odpovídá krabička na fotce, balení zásilky něco stojí a nebudeme to účtovat).

V objednávce si zvolíte způsob platby - převodem (platba předem - díky okamžitým platbám je z 90% ihned u nás, nebo max do 2.dne a pak odesíláme balíček), nebo dobírkou při převzetí balíku (jsou tam pro Vás zbytečné poplatky), nebo hotově (pokud se jedná o osobní předání v Praze).

Odeslání probíhá v rámci České republiky přes našeho osvědčeného a prověřeného partnera Zásilkovna - nejlevněji na jejich výdejní místa (pozor na Z-Boxy není ideální zasílat z důvodu výkyvů teploty), eventuálně je možné osobní převzetí v rámci Prahy - tehdá lze objednat i mírně nad minimální hodnotu objednávky - nejsme omezení otlučením zákusků v přepravě.